Zobrazit menu

KAPSÁŘE A SÁČKY

Závěsné kapsáře vyrábíme k zavěšení na ramínko nebo na poutko. K jejich výrobě používáme 100% bavlnu různých barev a zajímavých tisků.

Kapsář zavěšený na ramínko má velkou kapsu k ukládání například oblečení a jednu menší k ukládání drobností.

Závěsný kapsář na poutko má tvar kočičky, které se věci ukládají do bříška (jedna velká kapsa) na drobnosti je určena menší kapsa, je zde našita i průhledná kapsička ze slídy pro jmenovku nebo značku ze školky. Hlava kočičky je plněna dutým silanizovaným rounem.

Oba druhy kapsářů jsou vhodné k ukládání oblečení do školky nebo jako hezký doplněk do dětského pokoje k ukládání pyžámka, plyšáků nebo jiných hraček.

 

Sáčky a batůžky vyrobené ze 100% nylonu, omyvatelného a nepromokavého budou velkým pomocníkem pro vaše děti na výtvarné potřeby, přezůvky a hlavně sportovní pomůcky (plavky, ručník, boty atd.)

Sáčky nabízíme ve čtyřech krásných barevných kombinacích, můžete vybírat i sáčky opatřené průsvitním štítkem ze slídy k označení

Batůžky mají silnější popruhy, aby je mohly děti pohodlně nosit na zádech. Mají několik malých venkovních kapes na drobnosti a velká kapsa je hlubší než u sáčků. V nabídce jsou dvě barevné kombinace