Zobrazit menu

OBCHODNÍ PODMÍNKY

PODMÍNKY NÁKUPU

Zboží na našich internetových stránkách je prezentováno formou katalogu. Veškeré zboží je možno objednat a to zasláním emailu nebo telefonicky. Obratem Vám zašleme emailem nebo SMS zprávou potřebné informace o Vámi vybraném výrobku. Zboží, které máme skladem Vám odešleme do 2 pracovních dnů. Zboží vyráběné na zakázku bude odesláno po dohodě s Vámi, obvykle do 14 dnů (dle dostupnosti materiálů). Základní poštovné a balné činí 150 Kč za karton o velikosti 780×570×270 (karton je určen pro sadu lůžkovin = 1× polštář 70×90 cm + 1× přikrývka 140×200 cm nebo další méně objemné zboží). Objemnější zboží se účtuje dle ceníku přepravní služby.

DOPRAVA

K přepravě zboží používáme dopravce FOFR, který doručuje zboží do 24 hodin. Před doručením Vás bude kontaktovat, proto je potřeba ve formuláři vyplnit kontaktní telefon.

REKLAMACE

Před užíváním a ošetřováním výrobku se řiďte pokyny na etiketě, předejdete možnému poničení výrobků způsobené špatnou údržbou. Správným zacházením si prodloužíte životnost výrobku. Ke každé zásilce přikládáme prodejní doklad. V případě reklamace odešlete zboží v původním obalu s popisem závady a kopií prodejního dokladu na naši adresu. Doporučujeme se s námi telefonicky spojit před odesláním zboží.

ZÁRUKA

Záruční doba trvá 24 měsíců od data nákupu a vztahuje se na výrobní vady. Při užívání a ošetřování výrobků je třeba dbát na pokynů údržby na etiketě daného výrobku. Správným užíváním si prodloužíte životnost výrobku.

ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

Pokud objednané zboží neodpovídá Vašim představám, je možné je do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Pouze v neporušeném stavu a v původním obalu. Peníze Vám po prověření neporušeného stavu zbož budou obratem vráceny.